Contact

Bezoek- en postadres:

Scouting Olivier van Noort II

Beregrachtpad 2

2871GZ Schoonhoven

Google Maps



clubhuis




Algemene informatie: Erik-Jan Lekkerkerker – tel. nr.: 06 16502351

Clubhuis en omgeving: Michiel den Besten – tel. nr.: 06 48924303



Bevers

Contactpersoon: Alie Veninga
E-mail: bevers@ovn2.nl
Tel. nr.: 06 23684103

Welpen

Contactpersoon: Bibi Terlouw
E-mail: welpen@ovn2.nl
Tel. nr.: 06 57835193

Junioren

Contactpersoon: Peter Peterse
E-mail: junioren@ovn2.nl
Tel. nr.: 06 45380683

Zeeverkenners

Contactpersoon: Jeffrey Hak
E-mail: zeeverkenners@ovn2.nl
Tel. nr.: 06 48260703

Wilde Vaart

Contactpersoon: Mark van der Kleijn
E-mail: wildevaart@ovn2.nl
Tel. nr.: 06 46530133

Stam

Contactpersoon: Sietse van der Meulen
E-mail: stam@ovn2.nl
Tel. nr.: 06 15880623

Plusscouts

Contactpersoon: René van Witteloostuijn
E-mail: plusscouts@ovn2.nl
Tel. nr.: 06 51215372


Voorzitter

Lomme Siebenga
E-mail: voorzitter@ovn2.nl

Secretaris

Bibi Terlouw
E-mail: secretaris@ovn2.nl

Penningmeester

Mikel van den Brink
E-mail: penningmeester@ovn2.nl

Groepsbegeleider

Vacant
E-mail: groepsbegeleider@ovn2.nl

Voorzitter Beheerstichting

Michiel den Besten
E-mail: beheerstichting@ovn2.nl

Verhuur

Michiel den Besten
E-mail: beheerstichting@ovn2.nl
Tel. nr.: 06 48924303

 



Voor vragen of opmerkingen over deze website kunt u contact opnemen met webmaster@ovn2.nl