Contact

Bezoek en postadres:

Scouting Olivier van Noort II

Beregrachtpad 2

2871GZ Schoonhoven

Google Maps

Noodnummer:

Erik-Jan Lekkerkerker (06-16502351)


clubhuis

Bevers

Contactpersoon: Alie Veninga

E-mail: bevers@ovn2.nl

Welpen

Contactpersoon: Bibi Terlouw

E-mail: welpen@ovn2.nl

Junioren

Contactpersoon: Peter Peterse

E-mail: junioren@ovn2.nl

Zeeverkenners

Contactpersoon: Jeffrey Hak

E-mail: zeeverkenners@ovn2.nl

Wilde Vaart

Contactpersoon: Mark van der Kleijn

E-mail: wildevaart@ovn2.nl

Stam

Contactpersoon: Sietse van der Meulen

E-mail: stam@ovn2.nl

Plusscouts

Contactpersoon: René van Witteloostuijn

E-mail: plusscouts@ovn2.nl


Voorzitter

Lomme Siebenga

E-mail: voorzitter@ovn2.nl

Secretaris

Bibi Terlouw

E-mail: secretaris@ovn2.nl

Penningmeester

Mikel van den Brink

E-mail: penningmeester@ovn2.nl

Groepsbegeleider

Erik-Jan Lekkerkerker

E-mail: groepsbegeleider@ovn2.nl

Voorzitter Beheerstichting

Michiel den Besten

E-mail: beheerstichting@ovn2.nl

Verhuur

Michiel den Besten

E-mail: beheerstichting@ovn2.nl

Webbeheer

Jeffrey Hak

E-mail: webmaster@ovn2.nl



Voor vragen of opmerkingen over deze website kunt u contact opnemen met webmaster@ovn2.nl