Uitschrijven

Besluit je geen lid meer te willen zijn van Scouting Olivier van Noort II en Scouting Nederland? Dan moet je dit melden aan je eigen speltakleiding. Het opzegtermijn voor lidmaatschap is één maand.

Bevers

Contactpersoon: Alie Veninga

E-mail: bevers@ovn2.nl

Welpen

Contactpersoon: Bibi Terlouw

E-mail: welpen@ovn2.nl

Junioren

Contactpersoon: Peter Peterse

E-mail: junioren@ovn2.nl

Zeeverkenners

Contactpersoon: Jeffrey Hak

E-mail: zeeverkenners@ovn2.nl

Wilde Vaart

Contactpersoon: Mark van der Kleijn

E-mail: wildevaart@ovn2.nl

Stam

Contactpersoon: Sietse van der Meulen

E-mail: stam@ovn2.nl

Plusscouts

Contactpersoon: René van Witteloostuijn

E-mail: plusscouts@ovn2.nl