Contact

Adres:

Scouting Olivier van Noort II

Beregrachtpad 2

2871GZ Schoonhoven



clubhuis




Algemene informatie Erik-Jan Lekkerkerker – Email: info@ovn2.nl – Telefoon: 06 16502351

Verhuur, Clubhuis en Omgeving: René van Witteloostuin – Email: beheerstichting@ovn2.nl – Telefoon: 06 51215372

Maatschappelijke stage: Esmee Hak – Email: stage@ovn2.nl



Welpen  (Leeftijd 7 t/m 10)

Contactpersoon: Bibi Terlouw
E-mail: welpen@ovn2.nl

Junioren (Leeftijd 10 t/m 12)

Contactpersoon: Peter Peterse
E-mail: junioren@ovn2.nl

Zeeverkenners (Leeftijd 12 t/m 15)

Contactpersoon: Maxim Groenings
E-mail: zeeverkenners@ovn2.nl

Wilde Vaart (Leeftijd 15 t/m 18)

Contactpersoon: Yorick Terlouw
E-mail: wildevaart@ovn2.nl

Stam (Leeftijd 18 t/m 30)

Contactpersoon: Martin Vonk
E-mail: martin.vonk@ovn2.nl

Plusscouts (Leeftijd 30+)

Contactpersoon: Michiel Koren
E-mail: plusscouts@ovn2.nl


Groepsbestuur

E-mail: bestuur@ovn2.nl

Groepsvoorzitter

Michiel den Besten
E-mail: voorzitter@ovn2.nl

Secretaris

Martin Vonk
E-mail: secretaris@ovn2.nl

Penningmeester

Mikel van den Brink
E-mail: penningmeester@ovn2.nl

Groepsbegeleider

Erik-Jan Lekkerkerker
E-mail: groepsbegeleider@ovn2.nl

Algemeen Bestuurslid / Voorzitter Stichting

René van Witteloostuin
E-mail: beheerstichting@ovn2.nl



Voor overige vragen of opmerkingen over deze website kunt u contact opnemen met secretaris@ovn2.nl